Oslo

Telefon: 23 29 66 70

E-post: info@norskebunader.no

Adresse:
Norske Bunader Oslo
Ullernchausseen 1 (innkjøring fra Hoffsveien/Sørkedalsveien)
0377 Oslo
Norge  

Åpningstid:
Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 15:00
 
Obs! Ved kjøp av Beltestakk, kontakt butikken for timebestilling.

Bergen

Telefon: 55 31 88 10

E-post: bergen@norskebunader.no

Adresse:
Norske Bunader Bergen
Valkendorfsgate 2B
5012 Bergen
Norge

Åpningstid:
Mandag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 15:00
           

Moss

Telefon: 69 25 10 10

E-post: moss@norskebunader.no

Adresse:
Norske Bunader Moss
Dronningens gate 12
1530 Moss
Norge

Åpningstid:
Mandag – Fredag
10:00 - 17:00
Lørdag
10:00 - 14:00

   

Molde

Telefon: 71 21 12 00

E-post: molde@norskebunader.no

Adresse:
Norske Bunader Molde
Storgata 11
6413 Molde
Norge

Åpningstid:
Mandager – Stengt

Tirsdag – Fredag
10.00 – 17.00
Lørdager
10.00 – 14.00

   

Trondheim

Telefon: 458 87 200

E-post: trondheim@norskebunader.no

Adresse:
Norske Bunader Trondheim
Prinsens gate 8A
7012 Trondheim
Norge

Åpningstid:
Mandag – Fredag 10.00 – 18:00
Lørdager
10.00 – 15.00
Obs! Ved kjøp av Beltestakk, kontakt butikken for timebestilling.        

Harstad

Telefon: 46631881

E-post: harstad@norskebunader.no

Adresse:
Norske Bunader Harstad
Sjøgata 3
9405 Harstad

Åpningstid:
NB!!  Butikken holder stengt 22 og 23 oktober

Mandag – Fredag
10:00 – 17:00 Lørdager
10:00 – 14:00  
Vi har for tiden timebestilling i våre butikker.
Kontakt butikken for å bestille time!

Stavanger

Telefon: 51 21 59 70

E-post: stavanger@norskebunader.no

Adresse:
Norske Bunader Stavanger
Hillevågsveien 67, 4016 Stavanger
Innkjøring: Rema 1000 ved Kilden kjøpesenter
Gate: Bispeladegård, kryss, Køhlers vei.

Åpningstid:
Mandager - Stengt

Tirsdag - Fredag
10:00 - 18:00
Lørdag
10:00 - 15:00


Kontakt oss